TS16949 - PM LOGO GREEN-Pluhur PROFESIONAL OEM Fabrika e Metalurgjisë

Shijiazhuang Jingshi New Material Science and Technology Co., Ltd.

Rreth nesh

Shijiazhuang JingShi New Material Science and Technology Co., Ltd, u themelua që nga viti 2014, me vendndodhje në Shijiazhuang, provincën Hebei, Kinë.Kompania mbulon një sipërfaqe prej mbi 10,000 metra katrorë dhe ka një investim total prej mbi 30 milionë juanë.Si ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë, kaluan Certifikimin TS16949/ISO9001.

Produktet tona

Zgjidhjet tona

 • SERI ME GAME

  Metalurgjia e pluhurit është një teknologji ideale për prodhimin e ingranazheve sepse krijon gjeometrinë e dhëmbëve drejtpërdrejt në funksionimin e ngjeshjes.Ingranazhet e metalurgjisë së pluhurit të formave, madhësive dhe profileve të ndryshme prodhohen nga metale me nota të ndryshme aliazhi ose me bazë çeliku inox, të përfunduara me trajtime termike (forcim i kasës, karbonitrizim, forcim me induksion, trajtim me avull).Ne mund të OEM&ODM: ingranazhe nxitëse, pajisje të brendshme, ingranazhe të pjerrëta, pajisje planetare, ingranazhe të dyfishta, ingranazhe motorike, kuti ingranazhesh, pajisje lëvizëse, shpërndarës ingranazhesh, unazë ingranazhesh, pajisje për pompë vaji etj.
  SERI ME GAME
 • Pjesë Auto

  Jingshi janë të angazhuar në prodhimin dhe shitjen e përbërësve metalikë të sinterizuar që nga viti 2014, kanë kaluar Certifikatën TS16949.me saktësi të lartë, kosto të ulët të pjesëve të metalurgjisë pluhur dhe performancë superiore, aplikimi i pjesëve të metalurgjisë pluhur në automobila po bëhet gjithnjë e më i përhapur.Pjesët e automjeteve: rrotulla, pjesët e boshtit me gunga, rotori dhe statori i pompës së vajit, tufat, shpërndarësi i tufës, transmetimi automatik, pjesët e shasisë, pjesët e linjës së lëvizjes, aksesorët e makinave etj.Mirë se vini të konsultoheni me vizatimin dhe mostrat tuaja.
  Pjesë Auto
 • Pjesë çeliku inox

  Jingshi prodhon pjesë të serisë së çelikut inox të metalurgjisë pluhur, të cilat kanë avantazhet e formës afër rrjetës, saktësisë së lartë dimensionale dhe shkallës së lartë të përdorimit të materialit për t'u përdorur gjerësisht.Me gjithë pronën, pjesët e sinteruara prej çeliku inox përdoren në pjesë të ndryshme precize metalike, ingranazhe metalurgjike pluhur, mbajtëse vaji, makineri, industri kimike, anije, automobila, instrumente dhe industri të tjera.Ingranazhet e prodhuara nga metalurgjia pluhur çeliku inox 304 kanë rezistencë të mirë jomagnetike, korrozioni dhe veti gjithëpërfshirëse.316 metalurgji pluhur inox, pjesët e prodhuara kanë rezistencë ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj temperaturës së lartë, si p.sh.: pjesët e sistemit të kontrollit elektro-hidraulik
  Pjesë çeliku inox

pse zgjidhni metalurgjinë pluhur

Talent i shkëlqyer

Kompania ka talente të shkëlqyera në fushën e metalurgjisë së pluhurit, teknikë të pjekur të prodhimit të metalurgjisë së pluhurit dhe bashkëpunim afatgjatë me laboratorët vendas të kërkimit të metalurgjisë së pluhurit.

Ndërmarrjet e teknologjisë së lartë

Është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse e teknologjisë së lartë që integron kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e pjesëve strukturore të metalurgjisë pluhur.Ne këmbëngulim në parimin e kompanisë sonë Më shumë diversitet, më superior, më profesional!

Lajme